[Logo] Mendo Judge Discussion Board - Forums
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Member Listing   [Groups] Back to home page 
Зошто Мендо беше недостапен подолго време?  XML
Forum Index » Општа дискусија
Author Message
mariomakoJoined: 03/03/2011 12:27:04
Messages: 34
Offline

Здраво, баш проверив кога беше Регионалниот наптревар неможев да пристапам на мендо ниту на cs.org.mk

Поздрав
MOIJoined: 07/07/2010 16:31:48
Messages: 445
Offline

mariomako wrote:Здраво, баш проверив кога беше Регионалниот наптревар неможев да пристапам на мендо ниту на cs.org.mk

Поздрав

Пишува на почетната страница на системот - http://mendo.mk/
mariomakoJoined: 03/03/2011 12:27:04
Messages: 34
Offline

Овој регионалниот натпревар ќе биде одолжен или не ?
nikola3103


[Avatar]

Joined: 25/12/2009 16:09:56
Messages: 184
Offline

Regionalniot zavrsi inace verojatno mislis na drzavniot
FREEZXJoined: 16/02/2010 19:32:31
Messages: 33
Offline

Мислам дека не бил информиран дека регионалниот беше одложен за ден подоцна. Инаку ќе има оваа сабота натпревар за тие што не успеале да влезат во регионалниот, па тоа ти е шанса да влезеш на државен.
 
Forum Index » Општа дискусија
Go to:   
Powered by JForum 2.1.8 © JForum Team