[Logo] Mendo Judge Discussion Board - Forums
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Member Listing   [Groups] Back to home page 
Припреми  XML
Forum Index » Општа дискусија
Author Message
jovankJoined: 01/01/2010 16:17:42
Messages: 127
Offline

хахаха филип ова од лани е бе
[MSN]
nikola3103


[Avatar]

Joined: 25/12/2009 16:09:56
Messages: 184
Offline

a be fico fico ti rekov deka e od lani? ajde ajde nema smisla veke ako moze po brzo iznesete go spisokot so datite i pokanetite....
jovankJoined: 01/01/2010 16:17:42
Messages: 127
Offline

abe nikola ti sto nasto si clen, ako tebe ne te zemat, sto ke praat, podgotovki za 4 deca...
[MSN]
mileJoined: 31/12/2009 17:32:27
Messages: 92
Offline

Објавени се конечните резултати и престојните настани. Земени се предвид вашите обврски кои ги споменавте.

http://www.cs.org.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=25&lang=mk

This message was edited 1 time. Last update was at 01/06/2010 23:19:27

nikola3103


[Avatar]

Joined: 25/12/2009 16:09:56
Messages: 184
Offline

@mile: epa super e vaka iako so pripremi neso i ke naucevme no super odgovara vaka. Blagodaram sto mi izlegovte vo presret i na mene i na maturantite.
@jovan: jas ne prasuvav dali ke ucestvuvam tuku koga ke bidat podgotovkite >
NocturneJoined: 31/01/2010 13:10:15
Messages: 10
Offline

#

This message was edited 1 time. Last update was at 03/04/2014 20:24:58

jovankJoined: 01/01/2010 16:17:42
Messages: 127
Offline

мислам дека терминиве одговараат
@Nikola: хах извини не те сватив, мислев прасувас дали ќе учествуваш
[MSN]
obi1kenobiJoined: 18/02/2010 20:01:33
Messages: 168
Offline

Искрено, баш и не ми одговараат овие термини бидејќи во текот на таа недела треба да си ги дорегулирам училишните обврски, но и доколку не може да се поместат натпреварите, секако дека ќе учествувам.

Исто така, би сакал да прашам дали ова значи дека нема воопшто да се одржат припреми за никој од учениците или прво ќе се одржат двете дополнителни тестирања, а после нив ќе има припреми за натпреварувачите кои ќе бидат избрани? Сметам дека доколку има припреми тоа би било огромна помош во понатамошните натпревари и дека не треба да се занемарат заради некои надворешни обврски... Сепак се работи за претставување на нашата држава пред светот и било каква помош за натпреварувачите да бидат подобро подготвени би била добредојдена, без разлика кој е во екипата... My 2 cents
dejandenibJoined: 12/02/2010 12:40:13
Messages: 33
Offline

Mene 6-ti juni nikako ne mi odgovara. Ve molam da go premestite, na primer 10 ili 11 juni.
Patriot


[Avatar]

Joined: 07/12/2009 14:51:49
Messages: 13
Offline

И мене не ми одговараат терминиве, има многу училишни обврски кои треба да се завршат. Првиот никако, а вториот лично можам да присуствувам, но мислам дека тоа време некои ученици кои се втора смена ќе треба да бидат во училиште.
Denis


[Avatar]

Joined: 29/01/2010 18:55:07
Messages: 27
Offline

Mene mi odgovara...

The function of good code is to make the complex appear to be simple.
[Email]
obi1kenobiJoined: 18/02/2010 20:01:33
Messages: 168
Offline

И мене ми е попроблематичен терминот на 6ти јуни и доколку може да се смени да биде во било кој работен ден од следната недела тоа многу би ми помогнало. За другиот термин на 10ти ќе се снајдам некако...
nikola3103


[Avatar]

Joined: 25/12/2009 16:09:56
Messages: 184
Offline


@ patriot: И не можат да дојдат на натпреварот затоа што ако не отидат на 10 ЈУНИ на школо ке испуштат многу матерјал така?

This message was edited 1 time. Last update was at 02/06/2010 20:05:26

lunatic3331Joined: 30/01/2010 20:01:15
Messages: 22
Offline

На сите од Јахја Кемал ни е проблем датумот 6ти, ако може да се премести. И би сакал одговор на прашањето на оби1кеноби, дали воопшто ќе нема припреми?
obi1kenobiJoined: 18/02/2010 20:01:33
Messages: 168
Offline

Би сакал да Ве замолам што е можно побрзо да ни одговорите дали ќе може да се помести натпреварот од 6ти на некој друг датум за да можеме да си го планираме викендот...
 
Forum Index » Општа дискусија
Go to:   
Powered by JForum 2.1.8 © JForum Team