[Logo] Mendo Judge Discussion Board - Forums
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Member Listing   [Groups] Back to home page 
ПСУ Јахја Кемал Струмица  XML
Forum Index » Општа дискусија
Author Message
bedzoJoined: 18/01/2011 02:05:03
Messages: 234
Offline

Во училишта додадејте го и ПСУ Јахја Кемал Струмица.

This message was edited 1 time. Last update was at 19/02/2011 01:39:43

MOIJoined: 07/07/2010 16:31:48
Messages: 446
Offline

bedzo wrote:Во училишта додадејте го и ПСУ Јахја Кемал Струмица.


Средено. Благодарам за пријавата.
nikola3103


[Avatar]

Joined: 25/12/2009 16:09:56
Messages: 184
Offline

Деекааааа стее бее, Струмица
bedzoJoined: 18/01/2011 02:05:03
Messages: 234
Offline

Благодарам
FilipbitolaJoined: 19/03/2010 15:33:18
Messages: 32
Offline

Дури сме на оваа тема... Од оваа година па натаму Јахја Кемал Бутел и Јахја Кемал Автокоманда работат како 2 независни училишта. Ако е можно да се направи таа промена во училиштата бидејќи не сакаме да имаме проблеми како што имавме денеска со регистрацијата за регионалниот натпревар по математика. Благодарам однапред
bedzoJoined: 18/01/2011 02:05:03
Messages: 234
Offline

офтопик:

Филип знаеш како не читаа на нас на натпреварот?

Наместо име и презиме, име и Кемал -.-

Филип Кемал
Војо Кемал
етц..
komandosJoined: 15/02/2011 20:36:33
Messages: 8
Offline

КАК СТЕ ЕКИПО ЈАС СУМ КИРЕ ВАШИОТ PROF ПО C++
bedzoJoined: 18/01/2011 02:05:03
Messages: 234
Offline

Супер оде професоре Земах и една книга со алгоритми да ја разлистам :Р
ПанчеваJoined: 19/01/2011 12:07:45
Messages: 2
Offline

bedzo wrote:Супер оде професоре Земах и една книга со алгоритми да ја разлистам :Р

Има една се вика Алгоритмиране, ама на бургарски е, книгата е закон!


Иначе професоре кога ке имме час?

This message was edited 1 time. Last update was at 01/03/2011 18:08:05

bedzoJoined: 18/01/2011 02:05:03
Messages: 234
Offline

Алгоритми и програмирање.. Македонско производство :Р Иначе у четврток ќе имаме... fuck google, ask me honey (H)
MaximuSRJoined: 05/03/2011 18:08:46
Messages: 16
Offline

Дека има Јахја Кемал у Струмица бе? Оти јас прв пат слушам
bedzoJoined: 18/01/2011 02:05:03
Messages: 234
Offline

Таа година го отворија
MaximuSRJoined: 05/03/2011 18:08:46
Messages: 16
Offline

хахаха и професоро ли ви вежба тука
bedzoJoined: 18/01/2011 02:05:03
Messages: 234
Offline

За заебанција е бе иксДе. Нели гледаш командос се е потпишал хахах х)
Aleks23Joined: 24/03/2014 12:44:35
Messages: 1
Offline

wao
 
Forum Index » Општа дискусија
Go to:   
Powered by JForum 2.1.8 © JForum Team