[Logo] Mendo Judge Discussion Board - Forums
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Member Listing   [Groups] Back to home page 
Пропуст во системот??  XML
Forum Index » Општа дискусија
Author Message
FREEZXJoined: 16/02/2010 19:32:31
Messages: 33
Offline

Дали некој има забележано дека ако на главниот влез се одштиклира Запомни ме и притоа се влезе на форумот и се исклучи браузерот, во следното палење на истиот до форумот може да се пристапи без логин.
obi1kenobiJoined: 18/02/2010 20:01:33
Messages: 168
Offline

Мислам дека повеќе не мора да се биде логиран за да се влезе на форумот.
stormwinJoined: 27/02/2011 16:00:15
Messages: 2
Offline

obi1kenobi wrote:Мислам дека повеќе не мора да се биде логиран за да се влезе на форумот.

se misli da se pisuva(komentira) na forumot
za toa treba da si logiran! i ako se stavam jas od skolo na primer i odma nekoi mi se stavaat na forumot so nekoe valjda cookie sto ostanalo od pred edna nedela koa sum se logiral posleden pat, nz :S
ke pregledam da vidam sto se desava potocno pa ke pisam
MOIJoined: 07/07/2010 16:31:48
Messages: 447
Offline

Ќе го провериме (и средиме ) ова.
 
Forum Index » Општа дискусија
Go to:   
Powered by JForum 2.1.8 © JForum Team