[Logo] Mendo Judge Discussion Board - Forums
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Member Listing   [Groups] Back to home page 
Летна школа во организација на Сивус  XML
Forum Index » Општа дискусија
Author Message
mileJoined: 31/12/2009 17:32:27
Messages: 92
Offline

Здружението на информатичарите на Македонија, во соработка со компанијата Сивус обезбеди бесплатно учество на летна школа која Сивус ја организира по втор пат.
Школата треба да се одржи во периодот 20-26.08 во хотел Монтана, Крушево.
Од страна на ЗИМ, за учесници на школата се предложени најдобрите натпреварувачи и тоа: сите поканети учесници на Македонската олимпијада по информатика, како и средношколците од најдобрите натпреварувачи на Државниот натпревар за почетничка група.
Сите поканети учесници се известени за тоа со е-порака пратена на е-адресата од системот МЕНДО.

На сите им честитаме на наградата и им посакуваме успех на интервјуто во Сивус, за учество на школата.
tStojkovskiJoined: 13/02/2010 14:23:00
Messages: 108
Location: Гостивар
Offline

Зошто ми нема стигнато, а учествував на МОИ?
[Email] [MSN]
mileJoined: 31/12/2009 17:32:27
Messages: 92
Offline

Епа, провери си ја поштата на адресата која ја имаш оставено на МЕНДО.
tStojkovskiJoined: 13/02/2010 14:23:00
Messages: 108
Location: Гостивар
Offline

mile wrote:Епа, провери си ја поштата на адресата која ја имаш оставено на МЕНДО.

OK е, во спам била
[Email] [MSN]
nikola3103


[Avatar]

Joined: 25/12/2009 16:09:56
Messages: 184
Offline

Мене ми нема стигнато никаква порака во врска за кампот , ја проверив адресата и до spam ,и во junk и нема никаде :S . Може да проверите дали сигурно ми е пратена покана? БЛагодарам однапред.
MOIJoined: 07/07/2010 16:31:48
Messages: 447
Offline

nikola3103 wrote:Мене ми нема стигнато никаква порака во врска за кампот , ја проверив адресата и до spam ,и во junk и нема никаде :S . Може да проверите дали сигурно ми е пратена покана? БЛагодарам однапред.

Пиши на natprevar [at] gmail.com
bedzoJoined: 18/01/2011 02:05:03
Messages: 234
Offline

А интервјуата ќе бидат во опсег од 2-3 дена или само еден ден?
mileJoined: 31/12/2009 17:32:27
Messages: 92
Offline

bedzo wrote:А интервјуата ќе бидат во опсег од 2-3 дена или само еден ден?


За тоа детали ќе добиете од Сивус, наскоро.
nikola3103


[Avatar]

Joined: 25/12/2009 16:09:56
Messages: 184
Offline

Zosto poraka na forum mi e izbrisana i nikoj ne mi odgovara na pismoto? :S
MOIJoined: 07/07/2010 16:31:48
Messages: 447
Offline

nikola3103 wrote:Zosto poraka na forum mi e izbrisana i nikoj ne mi odgovara na pismoto? :S

Шала е ова, или...? Колку што знам јас, одговорено ти е на писмото.

This message was edited 1 time. Last update was at 07/06/2011 23:45:51

Vikjan94Joined: 22/02/2011 20:11:00
Messages: 27
Offline

Да не има случајно некој добиено известување во врска со интервјуата во Seavus?
Или барем отприлика да знае кога ќе бидат?
mileJoined: 31/12/2009 17:32:27
Messages: 92
Offline

Податоците за сите учесници ќе бидат доставени во понеделник. Потоа, тука или на вашата е-адреса може да ги очекувате понатамошните информации.
Затоа, почесто проверувајте.
obi1kenobiJoined: 18/02/2010 20:01:33
Messages: 168
Offline

Дечки, имате RSS фид ако не сакате да проверувате цело време:
http://mendo.mk/jforum/rss/topicPosts/148.page
tStojkovskiJoined: 13/02/2010 14:23:00
Messages: 108
Location: Гостивар
Offline

Му стигна на некој порака или слабо?
[Email] [MSN]
Vikjan94Joined: 22/02/2011 20:11:00
Messages: 27
Offline

tStojkovski wrote:Му стигна на некој порака или слабо?


Ништо до сега... Ајде, можеби им треба уште некој ден. Само работата е што ќе почнеме да одиме по одмори...
 
Forum Index » Општа дискусија
Go to:   
Powered by JForum 2.1.8 © JForum Team