[Logo] Mendo Judge Discussion Board - Forums
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Member Listing   [Groups] Back to home page 
Кој ќе прима манијак ? (Престој)  XML
Forum Index » Државни натпревари
Author Message
dzonovMJoined: 22/02/2011 01:16:08
Messages: 21
Offline

Има ли некој шо у куќата ќе прима манијак или да одам да престојувам кај пријатели, зборам за државнио 27 и 28 вечерите..

Барам:
-Да ме запознае со барем една цура 18+ шо не е IT интелект
-8 саата кревет каде да отспијам

Нудам:
-Ручок у 7ца
-и 10ина кафиња у тие 3 дена пошто ретко станувам од кафе ..

P.S. да има забава

This message was edited 1 time. Last update was at 17/04/2012 17:07:47

bangelkoski


[Avatar]

Joined: 05/03/2011 12:15:19
Messages: 28
Location: Вруток
Offline

мислам дека организаторите ќе организираат кој каде што како ...
[WWW]
OP Magic Potato


[Avatar]

Joined: 16/03/2011 21:20:03
Messages: 62
Offline

Ne sum siguren, ama bi trebalo da moze da te piknime vo internatot vo yahya kemal.

p.s. cura 18+ moze da se desi, a sigurno e deka ke bide mnogu interesno
[Email] [MSN]
filip_bujaroski


[Avatar]

Joined: 13/09/2010 21:58:57
Messages: 150
Location: Skopje
Offline

Moze i kaj mene da dogovorime, ne e problem

Live to play, die for fun.
[Email] [MSN]
dzonovMJoined: 22/02/2011 01:16:08
Messages: 21
Offline

Не трошам јадење, единствена потрошувачка шо ќе ја имаш ќе биде да се истуширам и струја за лаптопо, иначе може и на земја да спијам
obi1kenobiJoined: 18/02/2010 20:01:33
Messages: 168
Offline

OP Magic Potato wrote:Ne sum siguren, ama bi trebalo da moze da te piknime vo internatot vo yahya kemal.

p.s. cura 18+ moze da se desi, a sigurno e deka ke bide mnogu interesno


Magic Potato, како се викаш иначе? (вака дека си кемалец од интернат...
filip_bujaroski


[Avatar]

Joined: 13/09/2010 21:58:57
Messages: 150
Location: Skopje
Offline

Klime e toa
Ne e od internat DDD

Live to play, die for fun.
[Email] [MSN]
 
Forum Index » Државни натпревари
Go to:   
Powered by JForum 2.1.8 © JForum Team