[Logo] Mendo Judge Discussion Board - Forums
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Member Listing   [Groups] Back to home page 
Ваши сугестии / идеи / забелешки  XML
Forum Index » Општа дискусија
Author Message
Bojan KostadinovJoined: 08/10/2009 13:56:21
Messages: 89
Offline

Тука можете да напишете што ви се допаѓа или не ви се допаѓа во врска со системот за натпревари, или да пријавите некоја грешка...

This message was edited 1 time. Last update was at 26/12/2009 22:52:12

tStojkovskiJoined: 13/02/2010 14:23:00
Messages: 108
Location: Гостивар
Offline

Морам да ве пофалам за сработеното . Се надевам добро ќе оди годинава.
Би било добро да ставите нешто како live chat, shoutbox или сл. за кратки дискусии.
И сакам да прашам дали само по 2 задачи ќе има на натпревариве или нема сите наеднаш да бидат откривани?
[Email] [MSN]
DevGeeK


[Avatar]

Joined: 25/12/2009 14:51:57
Messages: 30
Offline

Да ставите Favicon икона со официјалното лого а не тоа плавото топче

Fifty Years Of Programming Language Research, And We End Up With C++ ?
nikola3103


[Avatar]

Joined: 25/12/2009 16:09:56
Messages: 184
Offline

Bi bilo dobro ako rped natprevarot ima nesto kako life chat ( kako sto e na codefu).Inaku noviot sistem e mnogu po usovrsen od lanskiot i voopsto ne gledam nekoi propusti. Se na se mnogu ubavo sraboteno.
Bojan KostadinovJoined: 08/10/2009 13:56:21
Messages: 89
Offline

Live Chat ќе има сигурно, само незнам кога ќе најдеме време тоа да го направиме
nikola3103


[Avatar]

Joined: 25/12/2009 16:09:56
Messages: 184
Offline

Pa do regionalen vljda ke najdete
jovankJoined: 01/01/2010 16:17:42
Messages: 127
Offline

nikola3103 wrote:Pa do regionalen vljda ke najdete

Abe sto si zapnal so chat-ov, ko da e tolku mnogu biten sega
[MSN]
nikola3103


[Avatar]

Joined: 25/12/2009 16:09:56
Messages: 184
Offline

хахахаха Не дека е мн битен ама по убаво е да го има
nikola3103


[Avatar]

Joined: 25/12/2009 16:09:56
Messages: 184
Offline

Дали има можност откако ќе завршуваат натпреварите, при објавување на резултатите да има две листи. Првата за секој ученик индивидуално, а втората по училишта т.е. збирот на сите ученици од едно училиште ке биде поени на училиштето за тој натпревар (како лани сто беше)
bidikovJoined: 12/02/2010 01:10:05
Messages: 16
Offline

Bojan Kostadinov wrote:Live Chat ќе има сигурно, само незнам кога ќе најдеме време тоа да го направиме


Еве јас се пријавувам да ви дадам елегантен систем за Live Chat ...

--
Владислав Бидиков
ФИНКИ систем инженер
jovankJoined: 01/01/2010 16:17:42
Messages: 127
Offline

bidikov wrote:
Bojan Kostadinov wrote:Live Chat ќе има сигурно, само незнам кога ќе најдеме време тоа да го направиме


Еве јас се пријавувам да ви дадам елегантен систем за Live Chat ...


abe daj ni go i na nas u korcagin da go staime na stranata
[MSN]
Bojan KostadinovJoined: 08/10/2009 13:56:21
Messages: 89
Offline

Клучниот елемент - Facebook Like Button

                   
ac1dJoined: 14/02/2010 13:33:00
Messages: 64
Offline

LAJK !
dejandenibJoined: 12/02/2010 12:40:13
Messages: 33
Offline

Vo trening delot, kolonata statistika, moze li da napravite toa da pokazuva kolku luge ja resile zadacata, a kolku ne, namesto da pokazuva kolklu vkupno prakanja bile uspesni. Na primer jas nekoj kod sto e tocen ke go pratam 100 pati, i na kogo bi mu bilo gajle toa da go vidi.
mileJoined: 31/12/2009 17:32:27
Messages: 92
Offline

dejandenib wrote:Vo trening delot, kolonata statistika, moze li da napravite toa da pokazuva kolku luge ja resile zadacata, a kolku ne, namesto da pokazuva kolklu vkupno prakanja bile uspesni. Na primer jas nekoj kod sto e tocen ke go pratam 100 pati, i na kogo bi mu bilo gajle toa da go vidi.


Па добро - среќа што такво нешто може само тебе да ти текне
 
Forum Index » Општа дискусија
Go to:   
Powered by JForum 2.1.8 © JForum Team