[Logo] Mendo Judge Discussion Board - Forums
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Member Listing   [Groups] Back to home page 
Messages posted by: nikola3103
Forum Index » Profile for nikola3103 » Messages posted by nikola3103
Author Message
И ја имам прашања околу државниот. Во списоците вели дека на 27 ке биде само пристигнувањето на учениците од другите градови, значи дека тие од Скопје нема да имаат никаква обврска за тој ден? (воопшто немора да се појават) или? И од колку саат ке почне, колку задачи кје има, во која зграда... имформации од ваков тип нема објавено а има уште 8-9 дена до натпреварот. И во недела ќе биде само доделувањто на награди и признанија како што беше и минатите години така? Дека пишува натпреварот ќе трае 3 дена па тоа буни.
Bujo slabo te ignorira dechkoto a? Aj na drzaven ke vidime dali e toj
Hahah, aabe bujo, opasen si i ti
Кога може да очекуваме информација за овогодинешниот циклус на натпревари? Во смисла кога ке почнат, кои датуми ке бидат и сл.
Kolku sakas nema takov limit, barem dosega nemase kolku so znam jas
Фала за советот , уште веднаш ке се обратам на и-меил адресата.
може некако да си го сменам username-от, наместо 'Никола' да ми биде 'Nikola'. Во ПРОФИЛ дава само пасворд да се смени?
support за кико , и ја сакам да го видам кодот
Zosto poraka na forum mi e izbrisana i nikoj ne mi odgovara na pismoto? :S
Мене ми нема стигнато никаква порака во врска за кампот , ја проверив адресата и до spam ,и во junk и нема никаде :S . Може да проверите дали сигурно ми е пратена покана? БЛагодарам однапред.
Нешо резултати од вториот изборен? Кој иде на светска кој на бакланска? поени , рангиране конечно ке има?
Ако сфатив убаво, на подготовските затолжително треба да присуствуваат сите што учествуваа на олимпијада така? Зашто пишува сите што поминуваат на првиот изборен натпревар а подготовките се пред изборниот.
Добро , во петок ке бидам таму фала
Како да побарам и кај да се обратам?
greska ne ja vidov porakta vo drugata tema
 
Forum Index » Profile for nikola3103 » Messages posted by nikola3103
Go to:   
Powered by JForum 2.1.8 © JForum Team