[Logo] Mendo Judge Discussion Board - Forums
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Member Listing   [Groups] Back to home page 
Messages posted by: ac1d
Forum Index » Profile for ac1d » Messages posted by ac1d
Author Message
Mоже линк ?
Го подржувам Никола целосно... ве молам побрзо изнесете го списокот со поканети учесници на припремите и нивни датуми за поканетите да си го организираат летото...
Дали има некаде објавено листа со сите поканети учесници ?
Значи ништо посебно не правам, само кога ке наидам на нула наредните N карти им ја менувам состојбата и толку
Паѓа на време задачата така.
Имам прашање ?

Зашто не се земени во обзир вкупно бодовите од електронски + регионален + државен туку само оние од државен ????
Ја сум за !
Очигледно модераторите и организаторите на овој натпревар си седат на ушите и воопшто не ги интересира тоа што некој на 15ти има матурска екскурзија која што ја чека 3 години ... правете што сакате толку имав да кажам.
nikola3103 wrote:Stevica znaci vak tie od pocetnicka imaa moznost da osvoat maksimum 500 poeni ili taka nesto tie od osnovna 800 taka nesto a tie od napredna 1300 mislam koj im e kriv na tie od osnovna i napredna so ne napraia niso. Filip od pocetnicka ima najvise poeni. Tie od napredna pa i tie od osnovna ne resija nisho. Znaci moze da se meri so niv ako e pocetnicka.


Не лупал глупости нека дојде Филип од почетничка во напредна па тогаш нека се мери со нас.
А иначе идејата е супер и ја подржувам само да не е 2ри !
2ри не долази у обзир не сте нормални вие луѓе ... Остајте малце програмирање идете со друштво на скара и пиење негде !!!!
Nikogas
hahahahahahahahahahahahaha
Само да е надвор од Скопје
Znam C++ ama ne sum tolku dobar kolku vo pascal i plus povekje mi se svigja pascal a za prefrluvanje ke vidime dogodina.
 
Forum Index » Profile for ac1d » Messages posted by ac1d
Go to:   
Powered by JForum 2.1.8 © JForum Team