[Logo] Mendo Judge Discussion Board - Forums
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Member Listing   [Groups] Back to home page 
Messages posted by: ac1d
Forum Index » Profile for ac1d » Messages posted by ac1d
Author Message
Поради која причина беше продолжен електронскиот натпревар ?
упс ...грешно место
Поради која причина беше продолжен натпреварот ?
Се шалев иначе Знам дека не бевте во полн состав исто како што не бевме и ние... Онака да ве рчнам јас не мислев ништо лошо немојте да се навредите или нешто слично
Како беше нешто сакавте да ни покажете ??? Стварно ми е жал следен пат ќе ви оставиме некое место и за вас
Не сфаќам зашто дошло до забуна ? Да си ги прочитал правилата воопшто немаше да дојде до забуна. Убаво стој во правилата дека тест примерите на кој се тестира задачата се само дел од официјалните тест примери на кој подоцна ќе се тестира задачата. Ако имаш 10/10 незначи дека целосно ти е точна задачата.
Па ако од старт ти кажува дали ти е точна задачата или не тогаш ова нема да биде натпревар него ќе биде тренинг!
2 години поред ве јадеме како група лани можда дупло поише бода имавме од вас така да ќутете си
Абе Корчагин си е Корчагин далу СУ или СУГС пак сме најачи
nikola3103 wrote:Dali i ovaa godina i na ovoj nov sistem ke ima rezultati kako lani (vkupni rezultati od site natprevari po ucenik i rangiranja, i po ucilista) ili ako ne e predvideno da ima dali mzoe da se dodade i takvo prozorce?


ЛАЈК !!!!
Одговара одличен е терминот.
Благодарам. Проблемот е решен
Абе не се смејте не е смешно тастатурава ја искршив по дома дајте 9ти тест пример се нервирам
Идејата не е лоша ама во тој случај да се остави можност за кориснокот да си ги скрие тие податоци доколку сака бидејќи не сите сакаат другите да знаат кој се
jovank wrote:a ovaa komisija na problem na ranec so edno popolnuvanje se sveduva?


Јоване отвори си нова тема не ми ја трупај мојата зошто ако те фатам у школо пердуви ќе летаат
 
Forum Index » Profile for ac1d » Messages posted by ac1d
Go to:   
Powered by JForum 2.1.8 © JForum Team